Lista aktualności Lista aktualności

Glinna zmienia się...

W sąsiedztwie obiektów edukacyjnych Nadleśnictwa Gryfino w Glinnej trwają prace remontowe

Zakres prac obejmuje: remont nawierzchni przy Punkcie Informacji Przyrodniczoleśnej, drewnianego mostka prowadzącego do obiektu, wykonanie nawierzchni trawiastych oraz ogrodzenia ”łączki” rekreacyjnej, które rozwiąże problem zniszczeń powodowanych przez dziki podnosząc jednocześnie bezpieczeństwo wypoczywających (w tym licznych grup dzieci korzystających z uroków naszej zielonej enklawy). Dla milusińskich zamontowane zostaną również nowe urządzenia placu zabaw.  

Mamy nadzieję, że nasze starania sprawią Państwu radość, poprawią komfort odpoczynku i tak jak do tej pory zachęcą do rodzinnych pikników na świeżym powietrzu.

Do czasu zakończenia robót (przewidywany termin – 20 listopada b.r.), z uwagi na Państwa bezpieczeństwo, uprzejmie prosimy o niewchodzenie na teren objęty pracami obejmujący obszar za mostkiem (łączki wokół wiaty, teren sąsiadujący z wiatą). Do Państwa dyspozycji pozostaje miejsce na ognisko, Ogród Dendrologiczny i okolica obfitująca jeszcze w grzyby i piękną jesienną scenerię :). Wiata Punktu Informacji Przyrodniczoleśnej nie jest również udostępniana.