Lista aktualności Lista aktualności

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy - specjalista ds. budowlanych (20.09.2024)

NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GRYFINO OGŁASZA NABÓR ZEWNĘTRZNY NA STANOWISKO SPECJALISTY DO SPRAW BUDOWLANYCH

  1. Organizator naboru:

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gryfino,

ul. 1 Maja 4, 74-100 Gryfino,

tel. +48 91 416 20 71, e-mail: gryfino@szczecin.lasy.gov.pl

  1. Tryb naboru:

Nabór prowadzony jest na podstawie Zarządzenia nr 18 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie z dnia 22.08.2024 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu naboru na wolne stanowiska pracy w biurze RDLP w Szczecinie i jednostkach nadzorowanych przez RDLP w Szczecinie.

  1. Opis stanowiska (zakres ważniejszych zadań):
  1. prowadzenie i bieżąca kontrola spraw inwestycyjnych, remontowych
    i utrzymaniowych obiektów budowlanych nadleśnictwa,
  2. rozliczanie robót budowlanych, inwestycyjnych, remontowych
    i utrzymaniowych, sporządzanie niezbędnej dokumentacji w tym zakresie, sprawdzanie i weryfikacja kosztorysów, dokumentacji projektowych, sporządzanie protokołów odbioru robót, sprawdzenie i weryfikacja wykonanych robót z opracowaną dokumentacją;
  3. prowadzenie Książek obiektów budowlanych w zakresie i formie zgodnej
    z obowiązującym prawem;
  4. organizowanie, zlecanie, kontrolowanie i rozliczanie przeglądów okresowych
    w terminach i zakresie wymaganym ustawą Prawo budowlane;
  5. po zakończonych przeglądach okresowych dokonywanie analizy stanu technicznego obiektów budowlanych, określanie koniecznych robót do wykonania w obiektach nadleśnictwa, współuczestniczenie w opracowaniu planu remontów i inwestycji oraz sporządzanie stosownej dokumentacji dla tego celu wymaganej, opracowanie rachunku opłacalności dla planowanych inwestycji i remontów;
  6. organizowanie prac zespołów, komisji i sporządzanie protokołów konieczności, określających zakres niezbędnych napraw, informacji z wystąpienia i usunięcia awarii oraz informacji z typowania robót na potrzeby doraźnych i planowych robót budowlanych;
  7. pełna obsługa modułu naprawy w SILPWeb w porozumieniu z działem finansowo-księgowym;
  8. terminowe i prawidłowe sporządzanie sprawozdań z zakresu swego działania.

  1. Wymagania obligatoryjne (podstawowe):
  1. wykształcenie wyższe i co najmniej 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku pracy,
  2. znajomość przepisów ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane.
  3. znajomość obsługi komputera w tym pakietu biurowego Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) oraz urządzeń biurowych,
  4. prawo jazdy kat. B.

  1. Wymagania dodatkowe (preferowane):
  1. posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  2. umiejętność obsługi programów do kosztorysowania,
  3. studia podyplomowe w zakresie budownictwa, administracji, gospodarki nieruchomościami, itp.,
  4. kursy i szkolenia potwierdzające przygotowanie do pracy na stanowisku specjalisty ds. budowlanych,
  5. znajomość obsługi Systemu Informatycznego Lasów Państwowych w stopniu umożliwiającym jego wykorzystanie do realizacji zadań na powierzonym stanowisku pracy,
  6. znajomość specyfiki pracy w LP w obszarze zadań przewidzianych do realizacji na zajmowanym stanowisku pracy,
  7. umiejętność organizacji pracy, sumienność i dokładność, odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność.
  1. Oferowane warunki:
  1. umowa o pracę – na czas określony, docelowo możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony,
  2. praca w pełnym wymiarze czasu pracy,
  3. przewidywany termin rozpoczęcia pracy październik 2024 r.,
  4. praca w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie,
  5. podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  6. świadczenia socjalne i zdrowotne.

  1. Miejsce wykonywania pracy:

teren Nadleśnictwa Gryfino, ul. 1 Maja 4, 74-100 Gryfino.

  1. Wymagane dokumenty:
  1. list motywacyjny, opatrzony własnoręcznym podpisem,
  2. CV  zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, opatrzone własnoręcznym podpisem,
  3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje zawodowe oraz przebieg pracy zawodowej, opatrzone własnoręcznym podpisem (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  4. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, w tym szczególnej kategorii danych,
    o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO /np. dane dotyczące zdrowia, przynależności związkowej, itp./- jeśli znajdują się w zakresie przekazanych danych (załącznik nr 1),
  5. oświadczenie kandydata o spełnieniu warunków podstawowych (załącznik nr 2)
  6. kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP (załącznik nr 3),
  7. klauzula informacyjna RODO (załącznik nr 4),
  8. do oferty mogą być dołączone inne dokumenty, w tym opinie lub referencje
    z poprzednich miejsc pracy.

  1. Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 20.09.2024 r.,
do godz. 15:00:

- osobiście, w zamkniętej kopercie, w sekretariacie Nadleśnictwa Gryfino,
ul. 1 Maja 4, 74-100 Gryfino, w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku,

- elektronicznie, na adres: gryfino@szczecin.lasy.gov.pl,

- pocztą tradycyjną na adres: Gryfino, ul. 1 Maja 4, 74-100 Gryfino (o dacie wpływu decyduje data stempla pocztowego).

Każda z form przesłania ofert powinna być opatrzona klauzulą:

„Nabór na stanowisko specjalisty ds. budowlanych”.

  1. Informacje dodatkowe:
  1. złożone dokumenty będą podlegały ocenie formalnej i merytorycznej,
  2. Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfino zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów,
  3. Nadleśnictwo Gryfino informuję, że nie odsyła dokumentów aplikacyjnych, jeśli kandydat nie zaznaczy tego w ofercie. Nieodesłane dokumenty będą trwale zniszczone po upływie 2 tygodni od daty zakończenia postępowania rekrutacyjnego. Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie naboru, zostaną dołączone do jego akt osobowych,
  4. Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfino zastrzega sobie możliwość unieważnienia naboru na każdym etapie, bez podania przyczyny,
  5. Nadleśnictwo Gryfino nie zwraca kandydatom kosztów związanych
    z rekrutacją.

Do udzielania informacji w sprawie naboru upoważniona jest Pani Katarzyna Jędrzejak – Starszy specjalista ds. pracowniczych.

Załączniki do ogłoszenia:

1. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych szczególnych kategorii danych z art. 9 ust. 1 RODO,

2. Oświadczenie kandydata o spełnieniu warunków podstawowych,

3. Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika Lasów Państwowych,

4. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.