Asset Publisher Asset Publisher

Masz pomysł na imię dla misia? :)

Konkurs dla uczestników zajęć zdalnych

To jest MIŚ. Niezwykły. Miś leśnik. Ma mundur, czapkę, dystynkcję. Towarzyszy nam obecnie w wirtualnym, leśnym świecie, spotykając się z uczestnikami zajęć zdalnych.  Pytacie często jak ma na imię. Wyobraźcie sobie, że… jeszcze go nie ma 😊 Dlatego przypominamy o trwającym wciąż konkursie na najciekawsze imię dla naszego wspólnego przyjaciela.

- Konkurs jest adresowany do uczestników zajęć zdalnych prowadzonych przez nadleśnictwo

- Imię musi być związane z lasem, przyrodą, no…musi mieć w sobie to coś, co sprawi że będzie do niego pasowało, a my łatwo je zapamiętamy. Pamiętajcie by nie było skomplikowane, łatwe w wymowie i piśmie, o polskim brzmieniu

- Każdy uczestnik zajęć (i konkursu) może przesłać jedną propozycję imienia na adres mailowy: urszula.czapiewska@szczecin.lasy.gov.pl z dopiskiem w tytule wiadomości – IMIĘ DLA MISIA.

W treści maila wpiszcie proponowane imię dla misia oraz (wyłącznie) swoje imię wraz z numer telefonu do kontaktu. Na Wasze pomysły czekamy do 31 maja 2021 r. 1 czerwca b.r., w Dzień Dziecka przeanalizujemy wszystkie nadesłane propozycje i wybierzemy jedną spośród nich. 😊 Zwycięzca konkursu zostanie nagrodzony zestawem leśnych upominków i.... (to niespodzianka) :).  Poza tym, spośród wszystkich uczestników konkursu wylosujemy również dodatkowe 3 nagrody niespodzianki.

INFORMACJA DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH DOTYCZĄCA ZAJĘĆ ZDALNYCH PROWADZONYCH PRZEZ NADLEŚNICTWO GRYFINO DOSTĘPNA JEST TUTAJ (kliknij)

Organizatorem wydarzenia "Imię dla misia" jest Nadleśnictwo Gryfino z siedzibą w Gryfinie ul. 1 Maja 4 (74-100). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Przesłanie odpowiedzi w celu otrzymania nagrody (w przypadku stania się zwycięzcą konkursu lub uczestnikiem nagrodzonym w drodze losowania) wymaga podania imienia oraz numeru telefonu do kontaktu w sprawie jej odbioru. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni odrębnie i telefonicznie. Dane osobowe zwycięzców konkursu, służące do wysyłki nagród będą przetwarzane wyłącznie w przedmiotowym celu. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 30 dni od poinformowania zwycięzców. Wysyłka nagród może ulec wydłużeniu w przypadku wystąpienia okoliczności, na które organizator nie ma wpływu. O zaistniałych zmianach organizator poinformuje telefonicznie odrębnie każdego ze zwycięzców.